18 Mayıs 2009 Pazartesi

Denklem
Kendini ukalalık derecesinde beğenen insanlardan nefret ediyorum. Nitekim en yakın arkadaşlarımın etrafında bizimle birlikte dolanan safsalak kızlardan da haz etmiyorum. Evet öyle biri mevcut. Çıkarcı pisliğin teki mk. Bıktım lan ben bu gibilerle uğraşmaktan. Canımı sıkıyor artık.
Salı tatil. Neymiş efendim hazirandaki dif. sınavına çalışacak ona anlatacakmışım. Ha bir de bu değil, ödev sorularını da çözecekmişim. Bunu derken bir de dalga geçiyor benimle zekası geri insan. Benim için öncelikli olan şey konuyu anlamak, konuyu anlarsan hangi soru çıkarsa çıksın yapabilirsin diye düşünüyorum. Tabii çeşitli sorular vs vs görmek önemli ama öyle işte. Ödev sorusuymuş. O ne be. Çıkmış final sorularını çöz otur yerine. İnek ya, bir boka da benzese notları içim yanmicak. Herneyse sabırlıyım, çalışıp anlatıcam. Hehey çalışacağım tamam da bildiğim herşeyi de anlatmicam. Nihaha. Bu gibilerinin suratına haykırmak lazım, embesilin teki olduğunu.

Bir de ben var..

Ruhum sıkkın şu aralar. Daha önce yapmadığım bir işe kalkıştım, becerebilecek gibi de görünmüyor gözüme. Yeni biriyle tanıştım. O da benimle tanıştı. Gözüme hitap ettiği aşikar. Ama daha da önemli bir şey var tabii..
Daha önceki hayatımdan (2 sene evvelki) bahsedecek olursam aşık olduğum tipler bir b*kuma benzemiyordu. Şimdi düşünüyorum da adamların görüp elde edebileceklerinin en iyisiydim ben. Ama onlarda da aşık olduğum şey 'konuştukça güzelleşmeleri' ydi. En çok etkilendiğim şey, kahretsin! Sen gel Josh Duhamel'e benze ama bir s*k*m akıllı fikrin olmasın. İşte bu yeni oğlan Hem yakışıklı hem de .. öyle işte
Başlığımın şiirini de raptiyeleyelim:

Düşünürken kendimden başkasına inanmam.
İnanırsam ben senden başkasına inanmam.
İnanınca düşünür, yönelir sana doğru;
Seninle ikimizden başkasına inanmam..

2 yorum:

Bebedores do Gondufo dedi ki...

Good blog.
Portugal

Bebedores do Gondufo dedi ki...

http://abebedorespgondufo.blogs.sapo.pt/